• Letné prázdniny

• Milí rodičia, dnes v našej materskej škole oficiálne začínajú letné prázdniny. Prevádzka MŠ je prerušená od 1.8. do 2.9.2022 vrátane.

Prajem deťom a rodičom krásne prežitie letných prázdnin, plné veselých zážitkov, smiechu, ale aj opatrnosti.

Predškolákom želám úspešný krok vo "veľkej" škole. Pani učiteľkám a celému kolektívu nepedagogických zamestnancov želám príjemnú dovolenku, načerpanie síl do nového školského roku, bezproblémové dni a kopec zážitkov so svojimi rodinami.

Informácie k novému školskému roku , zoznamy detí, triedy, organizácia, platby a všetko potrebné bude zverejnené pre obe strediská v dňoch 30. - 31.8. 2022 v čase od 09,00 do 13,00 v hlavnej budove MŠ Fojstvo (pri kostole).

V prípade potreby ma kontaktujte prostredníctvom emailu : info@msrakova.sk