• Deň Zeme v MŠ u Gala - triedy Myšky a Ježkovia

• V pondelok 22. 4. 2024 nám počasie neprialo,ale v utorok už vykuklo slniečko a tak sme sa pri príležitosti Dňa Zeme vybrali aj s praktikantkou Zuzkou na vychádzku k rieke. Pre istotu sme si vzali aj veľké vrece, ak by sme náhodou natrafili na nejaké odpadky, ktoré do prírody nepatria. A veruže sme ich našli. Usilovné deti z triedy Ježkovia a Myšky ich všetky vyzbierali a spoločne sme ich odniesli do odpadkového koša. Šikovní chlapci ešte pohrabali suchú trávu v školskej záhrade a všetci sme sa tešili z dobre vykonanej práce.

• Môj rozprávkový svet - Domáce kolo

• Nový úspech našej školy:

Simona Chabrečková: ocenená práca
            Michael Rafaj: ocenená práca
            Aneta Vraželová: ocenená práca
            Adam Pohančeník: ocenená práca

Súťaž: Môj rozprávkový svet
            Kolo: Domáce kolo

Blahoželáme :-)

• Deň Zeme v triede Žabky

• Umta, umta umtata naša zem je guľatá. Takto si pospevovali deti z triedy Žabky pred tým, ako v rámci Dňa Zeme 22. apríla sme sa rozhodli skrášliť okolie aj záhradu našej MŠ u Gala. Deti sa pri upratovaní naučili, že udržiavať okolie čisté a bez odpadkov je na každom  z nás. Dôležité je myslieť na ochranu prírody nielen v Deň Zeme, ale každý jeden deň.

• Deň Zeme v triede Včielky

• Dňa 22.4.2024 si deti z triedy Včielky pripomenuli Deň Zeme. Rozprávali sme si, prečo je dôležité sa o prírodu starať a chrániť ju. Spoločne sme vytvorili zemeguľu, triedili odpad do správnych smetných nádob a  nakoniec sme aj my svojou trochou prispeli a vyčistili okolie našej  MŠ.